Transfery Lotniskowe

Transfery Lotniskowe

Transfery Lotniskowe- Transfer z lotniska Kraków Balice z naszą firmą to indywidualna usługa w ramach, której otrzymasz najwyższą jakość usług.

Samochód zarezerwowany tylko dla ciebie oraz bezpośredni transfer z Kraków Airport do centrum miasta.

Wysoka jakość usług, połączona z bardzo atrakcyjna ceną sprawi, że Twoje pierwsze chwile w Krakowie na pewno będą przyjemne i z całą pewnością bezstresowe!

Transfery Lotniskowe zlotnska Krakow (Balice) to usługa door-to-door w ramach, której jeden z naszych profesjonalnych kierowców odbierze Cię z lotniska i zawiezie do wskazanego hotelu, bądź innej dowolnie wybranej lokal.

Kierowca będzie czekał na Ciebie w hali przylotów lotniska Kraków Balice znajdziesz go z łatwością, ponieważ będzie miał kartkę z twoim nazwiskiem!

Każdy z naszych kierowców mówi w języku angielskim to z pewnością ułatwi kontakt i uczyni całą podróż przyjemniejszą. Od naszego kierowcy zawsze otrzymasz szeroki uśmiech oraz pomocną dłoń pomożemy Ci z twoim bagażem.

Zadbamy o twoje bezpieczeństwo, zarówno w czasie wspólnej podróży, jak i przed nią. Nie chcemy abyś padł ofiarą nieuczciwych kantorów, czy niskiego kursu w bankomacie, dlatego umożliwiamy naszym klientom płatności kartami kredytowymi wiodących operatorów i w wybranej walucie (akceptujemy Funty, Euro, Korony, Franki).

Taxi Lotnisko Balice to legalna firma posiadająca szereg licencji wymaganych przez lokalne urzędy, a nasze podatki rozliczane są lokalnie.

Wybierając nasze usługi wybierasz legalną i uczciwą firmę. Nasi klienci zawsze otrzymują rachunek potwierdzający wykonanie legalnej usługi.
Nasi kierowcy są gwarantem twojego bezpieczeństwa, mimo wszystko dmuchamy na zimne ? wszystkie nasze samochody posiadają dodatkowe ubezpieczenie NNW, które pokryje szkody powstałe w wyniku nieszczęsliwego wypadku.

Taxi lotnisko balice to nie tylko transfery lotniskowe, ale także wycieczki do najpopularniejszych atrakcji turystycznych w regionie. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

.