Zakopane zimowa stolica Polski.

Zakopane TatryMalownicze góralskie miasteczko położone w samym sercu Tatr, chętnie odwiedzane przez rzesze turystów z Polski i Świata. W mieście znajduje się wiele tradycyjnych góralskich zabudowań, a na każdym kroku mogą Państwo podziwiać najwyższe tatrzańskie szczyty, pośród których znajduje się wiele łatwo dostępnych cudów natury.

Tatrzański Park Narodowy kusi wieloma szlakami turystycznymi o szerokim wachlarzu trudności, na których roi się od miejsc i widoków zapierających dech w piersi.

W centrum do dziś utrzymanym w tradycyjnym góralskim stylu ciągnie masy turystów dla których celem są Krupówki najstarsza handlowa ulica Zakopanego skąd już tylko kilka kroków do kolejnych atrakcji wśród, których od lat królują areny sportowe w tym Wielka Krokwia – skocznia narciarska na której co roku odbywają się zawody międzynarodowej rangi, Gubałówka, na której szczyt można dostać się pieszo bądź czynną cały rok kolejka szynową oraz wiele innych atrakcji.

Wycieczka do Zakopanego oferowana przez naszą firmę to oferta indywidualna skierowana do wymagających klientów.

Zakopane Góbałówka Aerial TramNasz anglojęzyczny kierowca odbierze Państwa ze wskazanego miejsca np. hotelu, restauracji, etc i zawiezie do miejsca docelowego.

Wycieczki z naszą firmą to oferta indywidualna, co gwarantuje Państwu pełną dyspozycyjność naszych pracowników przez całą podróż. Wybierając naszą wycieczkę stają się Państwo jedynymi dysponentami samochodu, a obsługa wycieczki koncentruje się na Państwa potrzebach i wymaganiach.

Wycieczka jest indywidualna, a Państwo są jej jedynymi uczestnikami.  Taka forma zwiedzania wooden housesumożliwia dostosowanie programu i czasu zwiedzania tylko do Państwa oczekiwań. Wedle życzenia program może ulec dowolnej modyfikacji czasowej i programowej. Zwiedzanie Zakopanego może odbywać się z naszym profesjonalnym przewodnikiem lub według życzenia mogą Państwo poznać jego atrakcje na własną rękę.

Charakter naszej oferty pozwala także na łącznie różnych atrakcji regionu w jedną wycieczkę dzięki czemu, przy jednym wyjeździe mają Państwo możliwość odwiedzenia kilku miejsc naraz. Wycieczka do Zakopanego może być połączona z innymi atrakcjami naszego regionu. Łączenie kilku wycieczek z naszej oferty w jednym wyjeździe pozwoli Państwu na efektywne wykorzystanie posiadanego czasu oraz uzyskanie atrakcyjnej ceny.

Po zakończeniu zwiedzania zostaną Państwo odwiezieni we wskazane miejsce.

Wybierając wycieczkę do Zakopanego z nasza firmą, odbędą Państwo komfortową podróż z Krakowa do Zakopanego pokonując malownicze tereny Małopolski. Podróż twa około 2h

Zobacz naszą ofertę, całodniowej wycieczki po Zakopanym i okolicach