Wadowice – wybierz się z nami, śladami Świętego Jana Pawła II.

Monument of John Paul IIWybierz się z nami w podróż śladami kochanego przez wszystkich katolików papieża Jana Pawła II i odwiedź Wadowice oraz miejsca jemu bliskie. Stworzone, aby świat długo nie zapomniał o Papieżu Polaku.

Śladami papieża Jana Pawła II  to wycieczka do trzech miejsc o szczególnym znaczeniu dla świętego Jana Pawła II i milionów katolików.

Wadowice gdzie urodził się święty Jan Paweł II i gdzie toczyło się jego młodzieńcze życie. Miasto które kilkukrotnie odwiedzał i wspominał swoją młodość.

Kalwaria Zebrzydowska co roku jest celem wielu tysięcy pielgrzymów z całej Polski i świata. Kalwaryjskie sanktuarium jest jednym z ważniejszych miejsc kultu pasyjnego i maryjnego. Nazywane jest często Polską Jerozolimą.

Oraz Łagiewniki znane w Polsce i na świecie z sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Stały się nawet bardziej popularne wśród wiernych niż francuskie La Salette, odwiedzane przez papieża Jana Pawła II oraz Benedykta XVI.
W Łagiewnikach znajduje się Centrum Jana Pawła II – Nie lękajcie się, poświęcone życiu świętego.

Wycieczka do Wadowic oferowana przez Naszą Firmę to oferta indywidualna skierowana do wymagających klientów.

Nasz kierowca odbierze Państwa ze wskazanego miejsca np. hotelu, restauracji, etc i zawiezie do miejsca docelowego. W podróży może Państwu towarzyszyć profesjonalny przewodnik, który zadba o Państwa komfort i podzieli

Bazylika Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach
Bazylika Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach

się posiadaną wiedzą.

Wycieczki z Naszą Firmą to oferta indywidualna, co gwarantuje Państwu pełną dyspozycyjność naszych pracowników przez całą podróż. Wybierając naszą wycieczkę stają się Państwo jedynymi dysponentami samochodu, a obsługa wycieczki koncentruje się na Państwa potrzebach i wymaganiach. Wycieczka jest indywidualna, a Państwo są jej jedynymi uczestnikami. Dzięki temu możemy zagwarantować koncentracje naszych pracowników na Państwa potrzebach i  oczekiwaniach, realizując Państwa życzenia. Taka forma zwiedzania umożliwia dostosowanie programu i czasu zwiedzania tylko do Państwa oczekiwań. Wedle życzenia program może ulec dowolnej modyfikacji czasowej i programowej.

Charakter naszej oferty pozwala także na łączenie różnych atrakcji regionu w jedną wycieczkę dzięki czemu, przy jednym wyjeździe mają Państwo możliwość odwiedzenia kilku miejsc naraz. Wycieczka do Wadowic może być połączona z atrakcjami takimi jak: Kopalnia Soli w Wieliczce, Muzeum Auschwitz-Birkenau, Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej na Jasnej Górze (the Sanctuary of Black Madonna of Częstochowa) i inne. Łączenie kilku wycieczek w jednym wyjeździe pozwoli Państwu na efektywne wykorzystanie posiadanego czasu oraz uzyskanie atrakcyjnej ceny.

Po zakończeniu zwiedzania zostaną Państwo odwiezieni we wskazane miejsce.

Pełną ofertę naszej wycieczki znajdziecie państwo tu.