O Nas

TaxiLotniskoBalice.pl

Transfer z lotniska Kraków Balice

Nasza oferta jestndywidualną usługa w ramach, której otrzymasz najwyższą jakość usług , samochód zarezerwowany tylko dla ciebie oraz bezpośredni transfer z Kraków Airport do centrum miasta. Wysoka jakość usług, połączona z bardzo atrakcyjna ceną sprawi, że Twoje pierwsze chwile w Krakowie na pewno będą przyjemne i z całą pewnością bezstresowe!

Transfer z Kraków Airport to usługa door-to-door.

W ramach, której jeden z naszych profesjonalnych kierowców odbierze Cię z lotniska i zawiezie do wskazanego hotelu, bądź innej dowolnie wybranej lokalizacji. Kierowca będzie czekał na Ciebie w hali przylotów lotniska Kraków Balice ? znajdziesz go z łatwością, ponieważ będzie miał kartkę z twoim nazwiskiem! Każdy z naszych kierowców mówi w języku angielskim ? to z pewnością ułatwi kontakt i uczyni całą podróż przyjemniejszą. Od naszego kierowcy zawsze otrzymasz szeroki uśmiech oraz pomocną dłoń ? pomożemy Ci z twoim bagażem.

TaxiLotniskoBalice.pl dba o twoje bezpieczeństwo, zarówno w czasie wspólnej podróży, jak i przed nią. Nie chcemy abyś padł ofiarą nieuczciwych kanotorów, czy niskiego kursu w bankomacie, dlatego umożliwamy naszym klientą płatności kartami kredytowymi wiodących operatorów i w wybranej walucie (akceptujemy Funty, Euro, Korony, Franki).

W przypadku zamówień hurtowych i stałej współpracy akceptujemy rozliczenie po realizacji usługi.

TaxiLotniskoBalice.pl to legalna firma posiadająca szereg licencji wymaganych przez lokalne urzędy, a nasze podatki rozliczane są lokalnie.
Wybierając nasze usługi wybierasz legalną i uczciwą firmę. Nasi klienci zawsze otrzymują rachunek potwierdzający wykonanie legalnej usługi.
Nasi kierowcy są gwarantem twojego bezpieczeństwa, mimo wszystko dmuchamy na zimne ? wszystkie nasze samochody posiadają dodatkowe ubezpieczenie NNW, które pokryje szkody powstałe w wyniku nieszczęsliwego wypadku.

Z nami możesz czuć się bezpiecznie!

TaxiLotniskoBalice.pl to również wycieczki do najpopularniejszych miejsc. Zobacz naszą ofertę

Nie wahaj się

Skontaktuj Się z Nami

NASZ ADRES

Babinicza 12

Kraków Polska

NASZ NUMER

+48 501 844 701

+48 798 739 171

NASZ MAIL

enjoycracowtours@gmail.com